Name of the people chosen in the upper 14 places to be representative of 77 districts of the Nepal Hero of Talent.

नेपाल हिरो अफ ट्यालेन्टको  देशको ७७ वटा जिल्लाहरुको प्रतिनिधि सहभागी हुन पाउने गरी   प्रमुख १४ स्थानहरुमा गरिएको अडिसनमा छनौट भएका व्यक्तीहरुको नामावलीसहित सार्वजनिक

एन्जल मिडिया प्रा. ली. को आयोजनामा सुरु भएको नेपाली कला र प्रतिभाहरुबाट उत्कृष्ट पहिलो प्रतिभाको हिरोको खोजी गर्ने उद्देश्य बोकेको  प्रतिभाको  क्षेत्रमा सर्वाधिक पुरस्कार राशीसहित सुरु भएको टेलिभिजन रियालीटि शो नेपाल हिरो अफ ट्यालेन्टको  सम्पुर्ण स्थानहरुबाट छनौट भएका प्रतियोगीहरुको नामावली  सार्वजनिक भएको हो । यो संगै नेपाल हिरो हफ ट्यालेन्टको  पहिलो सिजनको छनौट राउण्डको अडिसन सकिएको छ र जर्ज राउन्ड यही असार २५ गते काठमाण्डौको कलङ्की स्थित सिनेमा हलमा हुनेछ ।

गायन बिधाबाट छनौट भएका प्रतियोगीहरुको (नामावली )

karna Bahadur tiruwa

Pritiya Rana

sankhuwasabha

Biratnagar

Kritika Rana Biratnagar
Kumar Chetri Biratnagar
Kamal Paudel Biratnagar
Rohan Sundas Biratnagar
Krisna Kumar Mondal Biratnagar
Parasmani Ghimire Biratnagar
Surya Dhimal Biratnagar
Bikram Sardar Biratnagar
Mo-Ahamad Biratnagar
Subash Maghi Biratnagar
Ronal Thapa Biratnagar
Rabi Gahatray Biratnagar
Dinesh Rai Biratnagar
Sindhu Devi Biratnagar
Bibesh Mote Biratnagar
Rakshak Rai Biratnagar
Pinki Sahami Biratnagar
Rasum Karki Biratnagar
Padam Bdr. Magar Biratnagar
Jeetu Sharraf Birgunj
Kundan Kushwaha Birgunj
Sumit Sing Birgunj
Aryan Yadav Birgunj
Riya Shrivastav Birgunj
Aanand Thakur Birgunj
Jitendra Thakur Birgunj
Rajan Kumar Chaudhari Birgunj
Shila Kayal Birgunj
Pardip Sunar Birgunj
Naship Sunar Birgunj
Ayan Ansari Birgunj
Rimjhim Singh Birgunj
Pramish Ranabat Chitawan
Manjila Lama Chitawan
Anushka Manandhar Chitawan
Bishnu Ranabhat Chitawan
Ptojwol Paudel Chitawan
Dipak Kumar Yadav Chitawan
Hari Khadka Chitawan
Mamata Pariyar Chitawan
Yangja Lhomi Chitawan
Bishnu B.K Chitawan
Bishnu Sapkota Chitawan
Diwash Paudel Chitawan
Puspa Rana Bhat Chitawan
Shaisha Chettri Chitawan
Anmol Adhikari Chitawan
Gyanu Poudel Chitawan
Bijay Thapa Chitawan
Narendra Khatiwada Chitawan
Nabina Khatiwada Chitawan
Bandana Kumarl Chitawan
Narayan Khanal Chitawan
Sindu Giri Chitawan
Apoorna Bardewa Chitawan
Chandra Bdr. Tamang Chitawan
Arati Khatri Chitawan
Bishal Karki Chitawan
Sunjan Shreetha Chitawan
Budhi Gurung Dhading
Santosh Gurung Dhading
Anmol Gurung Dhading
Bishwas Tamang Dhading
Iman Tamang Dhading
Ran Chandra Tamang Dhading
Samir Tamang Dhading
Milan Tamang Dhading
Nischal Tamang Dhading
Melina Mainali Dharan
Santosh Shankar Dharan
Dijan Thapa Magar Dharan
Milan Bantawa Rai Dharan
Ajay Limbu Dharan
Sabin Shakar Dharan
Suman Nepali Dharan
Anoj Rajbanshi Dharan
B.N Rai Dharan
Avakin Arjun Rai Dharan
Avhi Rai Dharan
Bhawona Rai Dharan
Ravi Lama Dharan
Sudip Youjon Dharan
Baiju Bandish Dharan
Suraj Younhang Dharan
Shanti Limbu Dharan
Arjun Kumar Rai Dharan
Ashwan Rai Gaighat
Laxman Bishwokarma Gaighat
Ram Bishwokarma Gaighat
Nisha Parajuli Gaighat
Rohit Kumar Chaudhari Gaighat
Abhishek Bhattrai Gaighat
Karan Thapa Magar Gaighat
Nabin Kumarm Kairala Gaighat
Mahesh Rai Gaighat
Suresh Rai Gaighat
Prasant Dahal Gaighat
Sneha Ghimire Gaighat
Dipesh Pariyar Gaighat
Rabin Magar Gaighat
Yube-Hang Rai Gaighat
Milan Magar Gaighat
Yubraj Ghimire Gaighat
Nirajan Ghimire Gaighat
Saroj Kumar Chaudhari Gaighat
Sanjay Kalyan Gaighat
Guddu Kushwaha Hetauda
Mandira Lama Hetauda
Roshan Basnet Hetauda
Aashik Dhimal Jhapa
Sasi  Mandal Jhapa
Narendra Limbu Jhapa
Priskila Rai Jhapa
Alisha Panta Jhapa
Jenish Upreti Jhapa
Niraj Khatiwoda Jhapa
Bijay Sasankar Jhapa
Aayush Rai Jhapa
Hira Babu Rashaili Lalitpur
Sushan Pariyar Udayepur
Birbal BK Dolakha
Ajit kumar Magar Okhaldhunga
Rhitik Paudel kathmandu
Kritika  Gurung kathmandu
Rakshya Rai khotang
Dharma Raj Buda Magar Doti
Debu Paudel Gulmi
Binod k Danuwar Udayepur
Sonika Bhandari Kathmandu
Anisha Pariyar khotang
Bishal Chandra Thapa Udayepur
Misan Limbu sankhuwasabha
Sanju Nepali Kathmandu
Baibhav Bikram Pariyar Tanahu
Mandip Basnet Shindhuli
Sudarshan khatiwoda Nuwakot -3
Rajan Bishwa Karma Kathmandu
Bhishan rai Dhankuta
Sudip Pulami Magar Lalitpur
Rahul Dahal Kathmandu
Debendra Baral Rashuwa
Suman Bayalkoti Dhading
Yogen Rai Khotang
Chandra Bahadur Pun Parsa
Madhu Tamang Kathmandu
Pradip Rai Khotang
Lina Saugat  Khatiwada Lalitpur
Puja khadka Gorkha phinam
Rita Bomjan Sindhuli
Chandan kumar sing Mahotari
Yad Kumar Bishwakarma Shindhuli
Ashok magar Shindhului
Biru Tamang Bhojpur
Dinesh rai Khotang-6
Narendra Rasaili Kathmandu
Sujan Thapa Kathmandu
Himal Maden Kathmandu
Madhav Prasad Adhikari Syangja
Milan Dahal Kathmandu
Subash Rai Kathmandu
Rai Ram Khotang
Bibek Lama Dolpa
Rose Tsunami Rai Dharan
Dal sara Pariyer Humla
Netra Gurung Dhading
Rashila Garu Bhaktapur
Karan Gurung Bhojpur
Keshav Shrees Mager Baglung
Puja Hamal Lalitpur-5
wiliyam Raskoti Kathmandu
Pusker Tamrakar Dadeldhura
Bandana Sinchivry Jhapa
Sagar Tamang Dharan(sunsari )
Himal Bardewa Kathmandu
Sager Mahato Chitwan
Prajwal Tamang Siraha
Budha Tajpuriya Morang
Devika Thapa Jajarkot
Kiran Rai Sankhuwasabha
Ramita Tamang Bhaktapur
Aahana Upreti Jhapa
Bhuwan Rana
Sudesh Chaudhary Bara
Prayash Tamang Nuwakot
Anup Rai Sankhuwasavha
Prithibi B. B.K. Sindhuli
Ramesh Nepali Ramechhap
Keshab Bahadur Sunar Makwanpur
 Nabin Pulami Mager Lalitpur
Devraj Rai Khotang
 Sushila Rana Mager Ramechhap
Suraj Dahal Kathmandu
 Milan sunar Bardiya
Pradip yokkha Rai
Gaurab Pariyer Tanahu
 Pratab Nagarkoti Bhaktapur
Suman Dahal Khotang
 Jitendra Ghising
Prabesh Tamang Rautahat
 Harshit Rai Solukhumbu
 Saul Tamang Kavre
Niranjan Lama Makwanpur
Sikha Budhathoki Kavre
Sudesh Mager Kathmandu
Sijasu Shrestha Bhaktapur
Babita Rai Khotang
Ghana Shyam Bhatta Doti
Nandeeta Ghimire Lalipur
Binod Raj Tiwari Kathmandu
Tara Ram Pradhan Bhaktapur
Jyotika Dahal Lalitpur
Nima Tamang Dhankuta
Shuvechha Magar Pokhara
Rosmi khatri Pokhara
Jaya randam  Pokhara
Khagendra pariyar  Pokhara
Samir pun Pokhara
Puja sunar Pokhara
Keshab subedi Pokhara
Aashish Nepali Pokhara
Sunil B.K Pokhara
Dil Bdr. Gurung Pokhara
Pratikshya poudel Pokhara
Prakash Adikari Pokhara
Sundar Gurung Pokhara
Sweta bhujel Pokhara
Laxmon thapa Pokhara
Laxmi B.K Pokhara
Priyta B.K Pokhara
Puja chaudhari Pokhara
Binita sunar Pokhara
Susma pariyae Pokhara
Laxmi kumal Pokhara
Kishan gurung Pokhara
Abilash nepali Pokhara
Prathem tamang Pokhara
Anjali pariyar Pokhara
Devi pariyar Pokhara
Dev kumar chettri Pokhara
Jayesh Tamang Kathmandu
Kumar B.K Pokhara
Ranju Thakur Birgunj

नृत्य बिधाबाट छनौट भएका प्रतियोगीहरुको (नामावली )

Suraj Kumar Rajbanshi Biratnagar
Arun Kumar Sardar Biratnagar
Ruchi Limbu Birtnagar
Supekshya Thapa Biratnagar
Anee Thapaliya Biratnagar
Jyoti Poddar Biratnagar
Manjali Rajbanshi Biratnagar
Garima Magar Biratnagar
Shanti Koirala Biratnagar
Amisha Maghi Biratnagar
Rejina Sunedi Biratnagar
Pranisha Rout Biratnagar
Manish Sardar Biratnagar
Abhishek Mote Biratnagar
Ina Rai Biratnagar
Yubika Shrestha Birgunj
Susmita Shrestha Birgunj
Jiya Patel Birgunj
Chadani Pupta Birgunj
Nancy Rauniyar Birgunj
Jenys Potel Birgunj
Ricky Mandal Birgunj
Ashma Baka,Paki Magar Birgunj
M.D  Saino Birgunj
Alisha Gupta Birgunj
Niwish Shah Birgunj
Priti Kumari Paswan Birgunj
Abisek Shrestha Birgunj
Amit Jayswall Birgunj
Prakash Karn Birgunj
Aditya Karn Birgunj
Sanju Subedi Chitawan
Avaya Gurung Chitawan
Anu Shrestha Chitawan
Anmol Amotya Chitawan
Bikash Gahatray Chitawan
Puja Lama Chitawan
Brinda Dhahal Chitawan
Sheha Poudel Chitawan
Dip Chaudhari Chitawan
Puja Syangtan Chitawan
Siwani Neupane Chitawan
Anumi Thapa Chitawan
Aayusha Kafle Chitawan
Sunil Gurung Chitawan
Sampanna Malla Chitawan
Asmita Tamang Chitawan
Sabin Gurung Chitawan
We One Family Chitawan
Simran Chettri Chitawan
Bigyan Chettri Chitawan
Manshy Kumal Chitawan
Shiva B.K Chitawan
Gita Anuaraghi Chitawan
Sarbada Rana Magar Chitawan
Diwash Sunam And  Ayushree Poudel Chitawan
Anisha Thakuri Dhading
Risika Gurung Dhading
Rejina Tamang Dhading
Salina rana magar Dhading
Apsara pariyar Dhading
Santa Tamang Dhading
Sajit pariyar Dhading
Amrit Biswokarma Dharan
Sunaina Lama Dharan
Kusal Khadka Dharan
Simran Tamang Dharan
Dolma Tamang Dharan
Sharon Gurung Dharan
Anisha Nepali Dharan
Nishan  Limbu Gaighat
Saina Chahan Gaighat
Mamta Karki Gaighat
Nabina Masrangi Magar Gaighat
Swostika Syangbo Hetauda
Indra Lama Hetauda
Ganga Bdr. Bomjan Hetauda
Kripa Gopali Hetauda
Suprima Chaukagagi Hetauda
Supriya Chaulagai Hetauda
Ram Raj Shahi Hetauda
Aashma Parapati Hetauda
Bikram Bhomjan Hetauda
Bijaya Bal Tamang Hetauda
Dhanraj Rajbansgi Jhapa
Januka  Maunata Prasai Jhapa
Rista Paiyar argakhachi
Aryan Rai Kathmandu
Asmita  Lama Kathmandu
Rojina Bagdash Kathmandu
Biraj Sunar ( not paid ) kathmandu
Pawan Sunar Kathmandu
Jack Babu K.c Kathmandu
Manhari Khadka Ramechhap
Sunil Thakur Siraha
Suvarna Tamang Biratnagar
Upama Rijal Bhaktapur
Pradip Adhikari kathmandu
Hari K. c Lalitpur
Manoj Nepali Sarlahi
Raj Rokaya Kathmandu
Navanit Devkota Kathmandu
Rahul Pariyar Gorkha
Apshara  Lama Kathmandu
Ashika pandey Bhaktapur
Tika Battharai Nwalpur, shindhupalchok
Megha Regmi Kathmandu
Nikita Nemwang Kathmandu
Habil Ghale Kathmandu
Bibek Shrestha Kathmandu
Yuwana Bhattarai Bhaktpur
Shriya Shrestha Lalitpur
Keshab Prasad Paudel Syangja
Misty Shrestha Bhaktapur
Raj Chawal Bhaktapur
Lal Maya Ghale (khusbu) Dhading
Ivashree Dakal Dhovighat ktm
Sweksha Lama GD Kathmandu
Krishna K.C. Tamang GD Kathmandu
Sadhana Joshi Kathmandu
Avima Tamang kathmandu
Alisha Kharel Kathmandu
Elipaj Rai Bhaktapur
 Priyancy Koirala Kathmandu
Rahel Chejong Kathmandu
Khushi Katel Kathmandu
Mission Adhikari Dhankuta
Swiriti Bhandari Bhaktapur
Jessika Gurung Pokhara
Kajal kumari raouniyar Pokhara
Unika thapa Pokhara
Amrita Gurung Pokhara
Susmita B.K Pokhara
Laxmi kumal Pokhara
Sandesh shahi Pokhara
Nischal Sunar Pokhara
Maharatna pakharin Pokhara
Rajani sunar Pokhara
Sadiksha sunar Pokhara
Asmita sunar Pokhara
Aasushi Nepali Pokhara
Sadhana shahi Pokhara
Sonam thakuri Pokhara
Yogyata Adhikari Pokhara
Lohan Basnet Biratnagar
Kishan Udash Biratnagar
Sotan Syangbo Hetauda

अभिनय तथा अन्य प्रतिभाको बिधाबाट छनौट भएका प्रतियोगीहरुको (नामावली)

Mahesh Sahami Biratnagar
Kamana Karki Biratnagar
Sachitam Pandey Birgunj
Mahesh Gurung Chitawan
Nakul simkhada Dhading
Phadindra Bantawo Dharan
 Sanskarika Kadel Jhapa
Khem nath Khanal Dhading
 Binod Rokka Kathmandu
Prem  Bashyal Palpa
Dipak Prasad  Bhatta Kanchanpur
Aditya Samthaan Shiraha
Alben Rajya laxmi Rana Kathmandu
Umesh Dulal Hetauda
Chandra kala Bayalkoti Dhading
Dhan Bahadur Tamang Nuwakot kakani
Bimal Yadav Morang
Sarah Adhikari Nepalgunj
Ardip Shrestha Biratnagar
Umesh Niraula Biratnagar
Bijay Kumar Shah Birgunj
Susma Gurung Birgunj
Dependra Kafle Chitawan
Chakra Bdr. Nepali Dharan
Rudra Kumar Gelal Jhapa
Dipen Gurung Jhapa
Pukar Balami Kathmandu
Sneha Shrestha Bhaktapur
Ganesh Giri Bhaktapur
Sujan Karki Mahottari
Bhudda Raj Tamang Kavre
K.B. Gurung KATHMANDU
Rakesh Rai Morang-4
Ganesh Rai /Somraj Rawal Nuwakot/jajarkot
Samrat Bikram silwal Sindhupalchok
Nairitya Rimal kathmandu

Leave a Comment